Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Naruto

Este vorba de un desen animat foarte cunoscut numit Naruto.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Naruto facut de mine

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Kage
Kage
Admin


Mesaje : 146
Data de înscriere : 24/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Satul ascuns in in frunze

Personaje Naruto
Nume: Cristian Uzumaki
Viata:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue20/20Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (20/20)
Chakra:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue20/20Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (20/20)

Naruto facut de mine Empty
MesajSubiect: Naruto facut de mine   Naruto facut de mine Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 3:30 pm

Ep 1 Naruto apare pe lume tatal sau yondaime il tine pentru 10 secunde in brate si apoi este chemat la datorie de a omora vulpea cu noua cozi yondaime ii spune vulpii cu noua cozi:-Ce vrei vulpe sa faci cu satul meu? Vulpea cu noua cozi raspunde:-Vreau sa distrug acest sat pentru ca el ma trezit la viata. Yondaime ii raspunde:Nu vei distruge acest sat niciodata. Vulpea cu noua cozi ii raspunde:-Ba da o il voi distruge. Yondaime auzind acestea foloseste un jutsu nemaicunoscut doar de al treilea hokage si il sigileaza intr-un bebelus pe nume Naruto Uzumaki fiul celui de al patrulea hokage. Naruto era tratat ca si de cum ceilalti n-ar fi vrut sa existe adica vulpea cu noua cozi sa fi distrus satul. Naruto deveni genin la 8 ani si ajunse chuunin la 12 ani el stia atunci o multime de jutsuri si stia asi folosii puterea sa pentru a nu mai trebui sa se infurie si sa iese vulpea cu noua cozi la iveala .Naruto si Sakura erau intr-o misiune cand merse dadu peste Sasuke , Naruto impresinat pentru ca nu la mai vazut pe sasuke de la examenul chuunin il intreba:-Unde a ai fost bunul meu prieten am crezut ca ai murit? Sasuke ii raspunse :-Am fost de partea lui Orochimaru. Naruto il intreba:-Atunci de ce ai venit aicea in konoha(satul ascuns in frunze)? Sasuke raspunse :-Am venit sa distrug acest sat asta este dorinta lui Orochimaru.



-------------------------Sper sa va placa povestea mea -----------
-------------------------Am sa fac si o continuare------------------


--------------------------------Va urma---------------------------


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Mai 13, 2008 10:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://narutoromania.forumgratuit.ro
uritustefan
Kage
Kage
uritustefan


Mesaje : 147
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 25

Personaje Naruto
Nume: Stefan Uchiha
Viata:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue0/0Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (0/0)
Chakra:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue0/0Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (0/0)

Naruto facut de mine Empty
MesajSubiect: Re: Naruto facut de mine   Naruto facut de mine Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 4:36 pm

imi place foarte mult.
Sus In jos
Admin
Kage
Kage
Admin


Mesaje : 146
Data de înscriere : 24/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Satul ascuns in in frunze

Personaje Naruto
Nume: Cristian Uzumaki
Viata:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue20/20Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (20/20)
Chakra:
Naruto facut de mine Left_bar_bleue20/20Naruto facut de mine Empty_bar_bleue  (20/20)

Naruto facut de mine Empty
MesajSubiect: Re: Naruto facut de mine   Naruto facut de mine Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 4:42 pm

Multumesc foarte mult.
Sus In jos
https://narutoromania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Naruto facut de mine Empty
MesajSubiect: Re: Naruto facut de mine   Naruto facut de mine Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto facut de mine
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Echipa lui Naruto
» Cupluri din Naruto
» inregistrari naruto
» Bataliile lui Naruto
» Casa lui naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Naruto :: Creaza ninja-
Mergi direct la: