Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Naruto

Este vorba de un desen animat foarte cunoscut numit Naruto.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personajele preferate din Naruto

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Costin Cosmin Ioan
Student la academie
Student la academie
Costin Cosmin Ioan


Mesaje : 15
Data de înscriere : 28/03/2008
Varsta : 29

Personaje Naruto
Nume: Neji Hyuga
Viata:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue75/75Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (75/75)
Chakra:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue75/75Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (75/75)

Personajele preferate din Naruto Empty
MesajSubiect: Personajele preferate din Naruto   Personajele preferate din Naruto Icon_minitimeVin Mar 28, 2008 5:25 pm

Aici veti scrie care personaje va plac din Naruto cel mai mult . Personajul meu preferat este Neji Hyuga din satul ascuns in frunze.El este din clanul Hyuga .Are toate puterile Hyuga si este din ramura secundara a clanului.
Sus In jos
sakura .haruno
Legendary sanin
Legendary sanin
sakura .haruno


Mesaje : 29
Data de înscriere : 24/03/2008
Localizare : satul frunzei

Personaje Naruto
Nume: Sakura Haruno
Viata:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue75/75Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (75/75)
Chakra:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue75/75Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (75/75)

Personajele preferate din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate din Naruto   Personajele preferate din Naruto Icon_minitimeVin Mar 28, 2008 7:42 pm

eu am doua personaje preferate:
sasuke uchiha shi sakura harunoimi plac moolt...
Personajele preferate din Naruto Sakura_Sasuke2

Razz Razz Razz
Sus In jos
http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro
uritustefan
Kage
Kage
uritustefan


Mesaje : 147
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 25

Personaje Naruto
Nume: Stefan Uchiha
Viata:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue0/0Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (0/0)
Chakra:
Personajele preferate din Naruto Left_bar_bleue0/0Personajele preferate din Naruto Empty_bar_bleue  (0/0)

Personajele preferate din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate din Naruto   Personajele preferate din Naruto Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 9:53 am

eu am tot doua.acelea sunt sasuke uchiha si naruto uzumaki.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajele preferate din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Personajele preferate din Naruto   Personajele preferate din Naruto Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajele preferate din Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» lupte preferate din naruto
» poze preferate
» Cupluri din Naruto
» inregistrari naruto
» crearea personajelor din naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Naruto :: Satul ascuns in frunze-
Mergi direct la: