Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Naruto

Este vorba de un desen animat foarte cunoscut numit Naruto.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenamentul lui Cristian

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
Kage
Kage
Admin


Mesaje : 146
Data de înscriere : 24/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Satul ascuns in in frunze

Personaje Naruto
Nume: Cristian Uzumaki
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 7:41 pm

Acesta este antrenamentul meu .Naruto iesi din casa sa se antreneze pleca afara la antrenament in pedure si chema niste studenti sa se antreneze cu el niste studenti puternici.
Sus In jos
https://narutoromania.forumgratuit.ro
uritustefan
Kage
Kage
uritustefan


Mesaje : 147
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 25

Personaje Naruto
Nume: Stefan Uchiha
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 6:00 pm

Stefan i se alatura la antrenament.
Sus In jos
baby_blue
Student la academie
Student la academie
baby_blue


Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/04/2008

Personaje Naruto
Nume: Mia
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue75/75Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (75/75)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue75/75Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (75/75)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 7:56 pm

si Mia la fel
Sus In jos
Admin
Kage
Kage
Admin


Mesaje : 146
Data de înscriere : 24/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Satul ascuns in in frunze

Personaje Naruto
Nume: Cristian Uzumaki
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 9:27 pm

Salut elevi mei ce doriti? Vreti sa va antrenez?
Sus In jos
https://narutoromania.forumgratuit.ro
uritustefan
Kage
Kage
uritustefan


Mesaje : 147
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 25

Personaje Naruto
Nume: Stefan Uchiha
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 7:03 am

eu as vrea la taijutsu.spuse Stefan
Sus In jos
baby_blue
Student la academie
Student la academie
baby_blue


Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/04/2008

Personaje Naruto
Nume: Mia
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue75/75Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (75/75)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue75/75Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (75/75)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 6:59 pm

Eu as vrea sa lucrez la byakuganul meu!
Sus In jos
abalutaflavius
Genin
Genin
abalutaflavius


Mesaje : 93
Data de înscriere : 12/05/2008

Personaje Naruto
Nume: Flavius
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue80/80Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (80/80)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue215/215Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (215/215)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re:Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 2:05 pm

Vreau si eu sa fiu antrenat.
Sus In jos
Admin
Kage
Kage
Admin


Mesaje : 146
Data de înscriere : 24/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Satul ascuns in in frunze

Personaje Naruto
Nume: Cristian Uzumaki
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue20/20Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (20/20)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 4:10 pm

Perfect elevi mei incepeti fiecare sa va luptati intre voi mai intai Mia iti vei folosi Byakuganul impotriva lui Stefan care isi va folosii numai taijutsu.Incepeti!!!
Sus In jos
https://narutoromania.forumgratuit.ro
uritustefan
Kage
Kage
uritustefan


Mesaje : 147
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 25

Personaje Naruto
Nume: Stefan Uchiha
Viata:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)
Chakra:
Antrenamentul lui Cristian Left_bar_bleue0/0Antrenamentul lui Cristian Empty_bar_bleue  (0/0)

Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 1:27 pm

stefan isi scoase sabia si incerca sa o loveasca pe Mia.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenamentul lui Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul lui Cristian   Antrenamentul lui Cristian Icon_minitime

Sus In jos
 
Antrenamentul lui Cristian
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sasuke vs Cristian
» Antrenamentul lui Stefan
» Antrenamentul lui Flavius
» Antrenamentul lui Itachi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Naruto :: Antrenament-
Mergi direct la: