Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Naruto

Este vorba de un desen animat foarte cunoscut numit Naruto.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Top 5-cele mai tari fete din naruto

In jos 
AutorMesaj
sakura .haruno
Legendary sanin
Legendary sanin
sakura .haruno


Mesaje : 29
Data de înscriere : 24/03/2008
Localizare : satul frunzei

Personaje Naruto
Nume: Sakura Haruno
Viata:
Top 5-cele mai tari fete din naruto Left_bar_bleue75/75Top 5-cele mai tari fete din naruto Empty_bar_bleue  (75/75)
Chakra:
Top 5-cele mai tari fete din naruto Left_bar_bleue75/75Top 5-cele mai tari fete din naruto Empty_bar_bleue  (75/75)

Top 5-cele mai tari fete din naruto Empty
MesajSubiect: Top 5-cele mai tari fete din naruto   Top 5-cele mai tari fete din naruto Icon_minitimeLun Apr 21, 2008 2:13 pm

acesta este topicul in care fiecare membru va spune primele cinci fete care ii plac mai mult din NARUTO...trebuie sa specificati ce va place shi ce nu va place la ele...
incep eu:
1.) *sakura haruno - imi place firea ei,cum arata,puterea din naruto shippuuden ,ca este in echipa cu sasuke uchiha shi cu naruto uzumaki..poate chiar shi nebunia ei pentru sasuke.Nu imi place cearta dintre ea shi INO YAMANAKA shi ca in prima parte nu prea il baga in seama pe naruto...dar dintre fete ea imi place cel mai mult
2.) *temari - imi place tehnica ei cu eventaiul shi cele trei luni, cum arata,firea ei,k il are ca frate pe sabaku no gaara shi imi imi place echipa ei...Nu imi place ca este din satul ascuns in nisip shi ca il are ca frate pe kankuro pentru ca nu prea imi place de acesta...Wink
3.) *ino yamanak - imi place ffff moolt cum arata shi cu parul lung shi cu parul scurt, tehnica de transferarea mintii jutsu, imi place ca este in echipa cu shikamaru naara...nu imi place ca se cearta mereu cu sakura pentru sasuke,ca este in echipa cu choji achimichi shi ca senseiul ei este asuma
4.) *anko mitarashi - imi place moolt comportamentul ei, cum se imbraca, cum arata, semnul de pe gatul ei pe care il are shi sasuke,imi plac tehnicile ei...nu prea gasesc nimik care sa nu imi placa la ea..
5.) *ten ten - imi place cum arata, cum lupta, aruncarile catre tinta fixata shi colegii ei de echipa...nu mia placut de ea in lupta cu temari pentru ca nu prea s-a aparat de atacurile ei,dar tot este una dintre preferatele mele..
scrieti shi voi care fete din naruto va plac...nu trebuie sa scrieti chiar tot ce va place la ele doar cateva cuvinte despre ce va place shi ce nu
Wink
Sus In jos
http://narutoshinobbi.forumgratuit.ro
 
Top 5-cele mai tari fete din naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cei mai tari cinci baieti din Naruto
» Inscrieri pentru misiuni
» Casa lui naruto
» Echipa lui Naruto
» Cupluri din Naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Naruto :: Satul ascuns in nori-
Mergi direct la: